Dekorasyon

İç ve Dış Dekorasyon İşleri

İç ve dış dekorasyon İşleri; Firmamızın profesyonel ekipleri tarafından kısa sürede kaliteli ürünler uygulayarak projeyi tamamlayıp kusursuz teslim edilir.

İç ve Dış Dekorasyon – İç Dış Cephe Tadilatı

Şenol Çatı İnşaat Dekorasyon olarak iç ve dış dekorasyonlar da uygulama aşamasına geçmeden önce Dekorasyon planlama Çalışmasını yaparak dekorasyon uygulamasından sonra hataları en aza indirerek müşterimizi memnun etme çabası içerisindeyiz.

Mekanınız için Hem görsellik hem de kullanım amaçları, dekorasyon planlamasında dikkate alıyoruz. Mimari çalışmalarda da esasen yapıların içinde veya dışında uygulanan süsleme işidir. Odaların, salonların cami ve sarayların zevkli bir biçimde süslenmesi de Dekorasyon konusunun sınırları içine girer. Dekorasyon iç süsleme ve dış süsleme adı altında iki kısma ayrılır. Bunlardan dış süsleme daha çok mimarlıkla ilgilidir.

İç dekorasyonu doğru bir şekilde tasarlan yapı ile yaşam alanlarının daha konforlu ve aynı zamanda doğrudan yaşam zevkinizi yansıtan bir hale dönüştürmek, doğru tercih ile mümkündür.

İç dekorasyon, insanların azami derecede rahat ve huzur içinde yaşayabilmeleri gayesiyle iç mekanların çeşitli unsurlarının uygun bir şekilde bir araya getirilmesi anlamındadır.

Dış dekorasyon bütçeye bağlı yapılan bir değişikliktir. Genel olarak bakıldığında zorunlu ihtiyaç gibi gözükse de, çoğu kişi bu ihtiyacı görmezden gelir. Binanın dayanıklılığını arttırması ve uzun süre dayanması için belirli aralıklar ile dış cephe bakımı yapmak gerekmektedir.

Call Now ButtonHemen Arayın